Akademia Kobiet juz po raz trzeci! zdjęcie główne 5b81590d2b3047caee58ecf6

Akademia Kobiet już po raz trzeci!

23-24 czerwca, w uroczym Brant Hotelu, odbędzie się trzecia edycja Akademii Kobiet. Dwa dni wypełnione będą wykładami ekspertów z zakresu biznesu i stylu życia, spotkaniami z  osobowościami medialnymi, w programie znajdą się także warsztaty tańca czy zajęcia sportowe. Wydarzenie skierowane jest do kobiet poszukujących inspiracji, motywacji, wiedzy i kontaktów biznesowych.

Akademia Kobiet to przestrzeń do rozwoju dla kobiet. Celem wydarzenia jest motywowanie i inspirowanie uczestniczek do podejmowania wyzwań i realizowania się na wielu płaszczyznach. W spotkaniu biorą udział kobiety z całej Polski, bez względu na wiek czy wykonywany zawód, zarówno te, które już osiągnęły osobiste spełnienie, jak i te, które tego pragną. Akademia Kobiet wspiera uczestniczki w odkrywaniu drzemiącego w nich potencjału.

Pomysłodawczynią i właścicielką marki jest Monika Lichota, która, jak sama mówi, Akademię Kobiet stworzyła z potrzeby serca.

- Budując swoją ścieżkę zawodową często korzystałam z wiedzy przekazywanej podczas różnego rodzaju konferencji, szkoleń czy warsztatów. Postanowiłam pomóc także innym kobietom i stworzyć wydarzenie, w którym sama chętnie wzięłabym udział: z dużą dawką wiedzy, ale także przestrzenią do wymiany opinii, aktywności fizycznej, rozrywki. Dodaje: Początkowo celem było dotarcie do lokalnej społeczności kobiet, wydarzenia odbywały się w Bałtowie pod nazwą Bałtowska Akademia Kobiet. Wraz z rozwojem marki, stało się imprezą ogólnopolską, stąd w tym roku wydarzenie zmieniło nazwę na Akademię Kobiet oraz odbędzie się w innym niż dotychczas miejscu, w Majdanie, pod Warszawą.

Prelegentami tegorocznej edycji będą m.in. Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Katarzyna Cichopek, Hanna Bakuła, Joanna Salwa, Dominika Nawrocka, Dominika Zaborowska, Natalia Bogdan, Natalia Kościuk, Artur Sójka. W programie zaplanowane są zajęcia sportowe, pokaz tańca Roberta Kochanka czy wernisaż Miłosławy Skoczek-Śliwińskiej. Poruszone zostaną tematy dotyczące rozwoju osobistego, zawodowego, czerpania motywacji, budowania własnej marki i wiele innych. Spotkanie jest okazją do nawiązania cennych kontaktów, spędzenia czasu w towarzystwie ekspertów i osób, które chętnie dzielą się własną receptą na sukces. Akademię Kobiet poprowadzi Olivier Janiak.

AKADEMIA KOBIET, 23-24 czerwca 2018, Hotel Brant.

www.akademiakobiet.pl

https://www.facebook.com/akademiakobietpl/

https://www.instagram.com/akademia_kobiet/

DAMOSFERA JEST PATRONEM MEDIALNYM WYDARZENIA

Partnerzy