Dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny estetycznej

Dynamicznie rozwijająca się gałąź medycyny estetycznej
Lekarz, foto: freepik.com

Do dnia dzisiejszego wielu kobietom niełatwo podjąć decyzję o wizycie u ginekologa. Ciało kobiety "tradycyjnie" traktowane jest jako coś wstydliwego.

Wstydliwe problemy

Niestety dopiero przykre dolegliwości skłaniają część kobiet do zasięgnięcia porady ginekologicznej. Czasami zwlekanie jest przyczyną groźnej choroby z nowotworową włącznie. Jeszcze gorzej do niedawna przedstawiał się problem wyglądu i funkcjonowania intymnych części ciała. Korekcje w tej dziedzinie uważano za dziwaczny kaprys. A przecież właściwy kształt i działanie tych części ciała to nie tylko problem natury estetycznej, ale również komfortu i wygody. Nawet drobne zniekształcenia stref intymnych mogą stać się przyczyną nie tylko dyskomfortu w seksie i w życiu codziennym, ale przerodzić się w niebezpieczne choroby. Ginekologia estetyczna nie jest przeznaczona dla gwiazd porno, jak niektórzy uważają. Skoro nikogo nie razi plastyka nosa lub usunięcie blizny z twarzy, dlaczego zabiegi ginekologii estetycznej mają stanowić swego rodzaju tabu.

Kto świadczy usługi w dziedzinie ginekologii estetycznej?

Drparda.com.pl to klinika medycyny estetycznej. Zajmuje się kompleksowo powiązaniami pomiędzy wyglądem, zdrowiem, komfortem psychicznym i fizycznym. Zespół doświadczonych lekarzy do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie. Każdy pacjent drparda.com.pl może liczyć na konsultację, które poprzedzają nieraz trudne decyzje o zabiegach. Same zabiegi są perfekcyjnie wykonywane z zastosowaniem najnowszej aparatury medycznej, a opieka nad pacjentem kończy się dopiero wraz z okresem rekonwalescencji. Szczególnie w tak delikatnej kwestii, jak korekcja stref intymnych, pacjentki mogą liczyć na pełne zrozumienie i poważne podejście do problemu. W drparda.com.pl nad każdą pacjentką czuwa zespół złożony z ginekologów, specjalistów w zakresie chirurgii estetycznej. W razie potrzeba w proces leczenia i rekonwalescencji włączana jest również pomoc psychologiczna.

Czym zajmuje się ginekologia estetyczna?

To szeroka dziedzina, która wbrew nazwie nie poprzestaje na korekcji wyglądu i estetyki intymnych części ciała. Leczy również tak popularne przypadłości jak nietrzymanie moczu, koryguje problemy po porodach, zapobiega starzeniu się tych sfer ciała. Przywraca właściwe działanie po kontuzjach i wypadkach, a także koryguje wrodzone zniekształcenia i anomalie w budowie anatomicznej. Pacjentki, które podejmą często niełatwą decyzję o skorzystaniu z zabiegów ginekologii estetycznej będą mogły cieszyć się bardziej udanym życiem seksualnym, a także pozbędą się dyskomfortu w codziennych czynnościach czy uprawianiu sportów.

Materiał partnera.