Gala Derby 2022 i konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu

Gala Derby 2022 i konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu

3 lipca (niedziela) Gala Derby na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie a podczas niej Konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu.  Gala Derby to jedna z największych gonitw sezonu. To również okazja do spotkania towarzyskiego. Nie może Was zabraknąć!

Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie to jedna z piękniejszych miejscówek w Warszawie - przedwojenne budynki, nie zniszczone przez zawieruchę wojenną, niezwykłe nasadzenia roślinności i oczywiście konie, i wyścigi, przyciągają tłumy warszawiaków i turystów z Polski oraz zagranicy.

Jak każdego dnia wyścigowe, emocje sięgają zenitu, gdy bomba idzie w górę a w gonitwie bierze udział koń, na którego postawiliśmy.

Jednak Tor to nie tylko konie i wyścigi, to również wyścigowa elegancja i konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu. Damosfera już piąty rok z rzędu organizuje te konkursy, które gromadzą coraz więcej uczestniczek. Dzięki naszym partnerom możemy przekazać finalistkom konkursu wspaniałe nagrody. Dotychczas były to pobyty w luksusowych ośrodkach hotelowych, biżuteria, meble, kosmetyki, oczywiście kapelusze i fascynatory, sprzęt agd, książki, apaszki, okulary, weekendy ze skuterem Vespa i wiele innych.

Tego dnia chciałybyśmy byście zaszalały. Byście pobawiły się modą - kolorami, printami, fakturami. Stawiamy na współczesność. Stąd też powstał pomysł, by wydać przewdonik po wyścigowej elegancji. Ma on być dla Was inspiracją, podpowiedzią, jak możecie poszaleć. Do projektu zostały zaproszone polskie projektanki ubrań, butów, torebek, biżuterii i fascynatorów. Gośćmi specjalnymi były osoby ze świata showbiznesu, osoby zaprzyjaźnione z Damosferą. Dzięki wszystkim tym osobom projekt jest niezwykły.

Nie możemy się Was doczekać 3 lipca! Wiemy, że jury będzie miało twardy orzech do zgryzienia, ale jest to fascynujące oglądać Wasze stylizacje.

A tak było w zeszłym roku: