I urodziny Salonu Damosfery zdjęcie główne a649ea2792cd7be59edd527f

I urodziny Salonu Damosfery

I urodziny Salonu Damosfery już za nami! Było przepięknie, wesoło, elegancko, cudownie, a to przede wszystkim dzięki Wam, wspaniałym Gościom i atrakcjom, które udało nam się zorganizować na ten wieczór :) Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia podczas kolejnych wydarzeń w Salonie :)


1 grudnia, w piątek, zaprosiłyśmy Przyjaciół Damosfery, naszych Przyjaciół, by wspólnie z nami świętowali I urodziny Salonu.

To była prawdziwa przyjemność spotkać się ze wszystkimi i dzielić radość mijającego roku, ale i opowiedzieć o planach na przyszłość.

Wiele się działo podczas tego wieczoru - była prezentacja win z LaVinoteque, mini recital niezwykle utalentowanej o pieknym głosie Pauliny Romaniuk, licytacja przekazanych rzeczy przez projektantów, z której dochód zasilił konto organizacji Kwiat Kobiecości, działającej na rzecz kobiet od pasa w dół.

O tym, że świętowanie było wspaniałe, a goście bawili się świetnie może świadczyć choćby to, że ostatni z nich wychodzili o 4 nad ranem :) dla nas to olbrzymi powód do radości, bowiem wiemy, że czujecie się z nami u nas w Salonie dobrze, dlatego zapraszamy częściej przy każdej nadarzającej się okazji, jak i bez niej :)

Zaglądajcie do nas na stronę, by być na bieżąco z tym co się dzieje w Salonie, a dzieje się wiele i będzie się dziać jeszcze więcej. A to wszystko również dzięki Wam, bowiem słuchamy uważnie, czego oczekujecie, co jeszcze chcielibyście zobaczyć, posłuchać, obejrzeć, kogo chcielibyście spotkać :)

Jesteśmy dla Was, ale bez Was nie byłoby tej cudownej energii!

O nasze podniebienia zadbała Kasia Kowalska z Kanapkarni.

Edyta została ubrana przez markę ANNA PURNA, zaś Kasia przez EPISODE - dziękujemy!

Do aukcji na rzecz Kwiatu Kobiecości swoje prace przekazali:

1. Basia Rochwoczyk - grafika Kwiat Kobiecości

2. Sylwia Dębicka - grafika zrobiona na żywo podczas wydarzenia

3. Radek Dymsza Bagiński ze Spark Lam Designe - lampa

4. Polanka - sukienka

5. Klinika Piękna Essence - voucher na zabiegi voucher 300 zł

6. Justyna Ołtarzewska Atelier - sukienka

7. Agnieszka Janas - kołnierz z ocelota

W loterii wizytówkowej można było wylosować piękne rzeczy od: biżuteria Uzen, poduszki Primavera Furniture, książki, tomiki poezji, zabiegi do Kliniki Piękna Essence.

A poniżej duuużo zdjęć w wykonaniu Piotrka Wroniewicza z Camera Piotrka.

Partnerzy