III Warszawski Dzien Kapelusza zdjęcie główne 7cf7dd3e5fcf36c172cd78c6

III Warszawski Dzień Kapelusza

Okrycia głowy towarzyszą nam od lat, są nieodłączną częścią naszej garderoby. Tu u nas w Polsce, na czas jakiś zapomniane, ale grono kapeluszników, modystów oraz miłośników tychże nakryć głowy, stara się reaktywować modę i na to!

Kapelusz od dawna był ważnym i atrakcyjnym dodatkiem do naszego stroju. To także najbardziej widoczny element stylizacji, sprawiający że noszenie go wyróżnia nas  i czyni wyjątkowymi. Na lata zapomniany, teraz przeżywa prawdziwe odrodzenie. Vintage idealnie łączy się z modą współczesną, można mieszać, łączyć i eksperymentować...

Są jeszcze absolutnie cudowne fascynatory. To niezwykle wdzięczne ozdoby głowy na niemalże każdą okazję - od wesela przez chrzciny po imprezy konne (wyścigi czy polo).

Dopełniają kreację, uzupełniają ją, a czasem nawet tworzą jej styl i szyk.

III Warszawski Dzień Kapelusza odbędzie się 7 października 2017 roku w godz. 12-16, w DH Mysia 3 w Warszawie. Warszawski Dzień Kapelusza to wydarzenie mające na celu przypomnienie i reaktywowanie tej jakże cudownej mody na kapelusze i fascynatory.

Kapelusze tego dnia będzie można przymierzać i kupić u:

Misstery,  LA DAME, Modystka Zuwika Design, Porthos Manufaktura Kapeluszy,  OKTOPUS sp.c., CIESZKOWSKI Pracownia Czapek i Kapeluszy, ALLURE DESING

W ramach III Warszawskiego Dnia Kapelusza odbędzie się także :

KONKURS na Najpiękniejszą Stylizację w Kapeluszu

Jury Konkursu na Najpiękniejszy Kapelusz

Przewodnicząca Jury:

Niespodzianka

Członkowe Jury:

Pani Alina Cieszkowska - Cieszkowski - pracownia czapek i kapeluszy

Pan Bogumił Wtorkiewicz - Porthos Manufaktura Kapeluszy

Pani Katarzyna Nowakowska – Modystka Zuwika Design

Pani Marta Ruta – Marta Ruta Hats

Pani Basia Miedzińska - Cienki - OKTOPUS

Nagrody ufundowały firmy: ELECTROLUX, PRIMAVERA FURNITURE, La Vinotheque Plac Grzybowski, Klinika Piękna Essence, INGRID COSMETICS, MS MATEUSZ SZCZEPAŃSKI, ESCAPE & EXPLORE CLUB,  ANAGRAM WYDAWNICTWO i firmy kapelusznicze.

Partnerzy