Kapelusze i fascynatory świętują wielki powrót

Kapelusze i fascynatory świętują wielki powrót
Kasia i Martyna na Torze Wyścigów Konnych Służewiec 

Już dziś kapelusz i fascynator przestaje się kojarzyć z modą retro, i vintage a staje się nieodłącznym dodatkiem do stylizacji na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Stąd widać coraz częściej zainteresowanie tymi nakryciami głowy w nowoczesnym wydaniu. Panie traktują je jako dodatek do całej stylizacji, równie istotny jak buty czy torebka.

Kapelusze i fascynatory powoli zaczynają gościć w naszej przestrzeni. To niezwykle cieszy, bowiem są one wdzięcznym dodatkiem do całej stylizacji.

Już nie tylko wyścigi konne kojarzą się z kapeluszami. Dziś panie coraz częściej i chętniej sięgają po nie przy okazji ślubów, chrzcin, wieczornych gali i przyjęć.

Dlatego modystki mają ręce pełne roboty - nie jest to zawód na wymarciu, wręcz przeciwnie, można by rzec, że jest w rozkwicie.

Konkursy kapeluszowe sprzyjają zaś spotkaniu się wielu modystek z różnych stron Polski i dają możliwość poznania nowych trendów i stylów.

Pierwszy raz w Polsce został stworzony Przewodnik po wyścigowej elegancji. Jednak ten przewodnik to również garść inspiracji na stylizacje na różne, nie tylko wyścigowe okazje.

Sezon wyścigowy i weselny trwa w najlepsze. Ostatni konkurs na najpiękniejszą stylizację w kapeluszu podczas Gali Derby jak zawsze okazał się wielkim sukcesem. To wspaniałe wydarzenie towarzyskie gromadzi nie tylko amatorów wyścigów konnych, ale również fanów nakryć głowy.

Wystartowało wiele pań - prawie 100, zaś jury konkursowe miało nie lada zadanie. Jak wybrać te najlepiej wystylizowane a jednocześnie spełniające zasady dress code. Fantastyczne jest to, że panie przestają kapelusze i fascynatory kojarzyć z latami 20-stymi ubiegłego wieku i ubierają się nowocześnie, ze smakiem, a niejednokrotnie z nutą szaleństwa.

Bawcie się modą, używajcie kapeluszy i fascynatorów. To fantastyczne dodatki do stylizacji.