Wielka Warszawska 2019 i Konkurs na napiekniejsza stylizacje przeszly do historii! zdjęcie główne 9e64f8482ed736d2739553e5

Wielka Warszawska 2019 i Konkurs na napiękniejszą stylizację przeszły do historii!

Wielka Warszawska 2019 i Konkurs na najpiękniejszą stylizację lat 50-60 w kapeluszu przeszedł do historii!
Były olbrzymie emocje zarówno tych obstawiających konie jak i tych biorących udział w konkursie. Dopisała nie tylko pogoda, ale również uczestnicy konkursu, którzy nie ułatwili zadania jurorom stawiając się liczenie i wyglądając imponująco.

29 września 2019 roku odbyła się Wielka Warszawska - największa gonitwa sezonu na Tor Służewiec a podczas niej Konkurs na najpiękniejszą stylizację lat 50-60.

Emocje buzowały wokół - emocjonowali się obstawiający konie w kolejnych gonitwach jak i ci biorący udział w Konkursie. W tym roku po raz pierwszy przekroczyliśmy magiczną liczbę 100 uczestników, którzy zgłosili się do konkursu! Było ich bowiem 125! To dla nas olbrzymia radość, że jesteście, że się stylizujecie i że chcecie brać udział w Konkursie.

W tym roku po raz pierwszy stworzona została kategoria dla dzieci, bowiem czym skorupka za młodu nasiąknie... Były i dziewczynki, i chłopcy, którzy wystylizowani z dumą pozowali na ściance.

Nie sposób zapomnieć o tych, dzięki którym finaliści konkursu zdobyli wspaniałe nagrody, a było ich naprawdę niemało. I tak wśród nagród pojawił się sprzęt AGD od Electrolux, vouchery do wspaniałej kliniki Estetica Nova, weekend w Marina Nawigator Mazury, kolacja w Amrit Oriental Food, kosmetyki od Ingrid Cosmetics, od Apart Natural i od Unit4men, parasole od Zest, akcesoria od EM Men's Accessories, kapelusze i fascynatory od Modystka Zuwika, Cieszkowski Kapelusze, Polkap i Porthos, gadżety reklamowe od Tor Służewiecki, świece od YSTI, vouchery do wypożyczalni sukien od E-garderobe, biżuteria od Farys, zabawki od Dumel i zegarki od Flik Flak.

Partnerami medialnymi wydarzenia zostali Zegarki i Moda, Imperium Kobiet i Business & Prestige.

Jury w składzie Dorota Wróblewska, Eliza Gwiazda, Dagmara Chmielecka, Mateusz Szczepański i Katarzyna Krauss miało ciężki orzech do zgryzienia i na pewno wielu się zastanawia dlaczego ta czy ten wygrali a tamta czy tamten nie. To nie były łatwe wybory. Raptem tylko kilka osób zostało odrzuconych jako niespełaniające zasad dress code obowiązującego na Torze. Chciałoby się wszystkich nagrodzić a przynajmniej przyznać wyróżnienia, ale reguły są znane i nie można ich łamać :)

Dziękujemy Tor Służewiecki za ponowne zaufanie nam i zaproszenie do organizacji tego wspaniałego wydarzenia.

Mamy nadzieję, że w kolejnym roku 2020 podczas Gali Derby i podczas Wielkiej Warszawskiej będzie Was jeszcze więcej, my zaś zadbamy, by było o co walczyć.

Zapraszamy do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia finalistów konkursu oraz zdjęcia ogólne z imprezy. Zdjęcia pozostałych uczestników niebawem. Bądźcie z nami! Będzie konkurs!

Zdjęcia: Łukasz Halczak

Tekst: Redakcja Damosfery

Partnerzy