Festyn rodzinny "Siła zdrowia" zaprasza!

Festyn rodzinny "Siła zdrowia" zaprasza!

Jest to festyn profilaktyczno-sportowy, czyli dużo zdrowia i ruchu.  "Siła zdrowia" to temat przewodni rodzinnego festynu, który już w najbliższą niedzielę odbędzie się na Plaży na Zawadach w gminie Joniec.

Przygotowaliśmy stacje zdrowia dla dzieci, na których poznają poszczególne zasady zdrowia, takie jak: ruch, prawidłowe odżywianie, moc wody i świeżego powietrza, odpoczynek i twórcze spędzanie czasu wolnego, a także potęgę wdzięczności.

Dodatkową atrakcją będą stoiska naszych partnerów: pszczelarskie z poczęstunkiem i aktywnymi zabawami dla dzieci oraz konkursem dla dorosłych w układaniu ramek w ulu na czas, stanowisko dla kobiet z nauką samobadania piersi na fantomie, stanowisko rehabilitacyjne, z praktyczną wiedzą jak trzymać się prosto.

Dzieci poruszając się po stacjach zbierają pieczątki, a za zebranie wszystkich mogą odebrać nagrodę.

Przewidziano również rodzinne konkursy sportowe, zdrową degustację, a także wymianę zabawek i ubrań dla dzieci. Przynieś, wymień lub weź, co chcesz :)

Zadanie jest dofinansowane ze środków Powiatu Płońskiego w ramach konkursu ofert na kulturę fizyczną, promocję i ochronę zdrowia w 2022 roku.

Dziękujemy Fundacji ChSCh "Blisko serca" za dostarczenie nagród dla dzieci.

Wydarzenie organizowane jest charytatywnie.

Na samym festynie będzie lokalna prasa, przedstawiciele gminy i powiatu.