Konkurs na najpiekniejsza stylizacje lat 20 stych w kapeluszu zdjęcie główne 1114460846f3b42269ed70cc

Konkurs na najpiękniejszą stylizację lat 20-stych w kapeluszu

Już 11 października największa gonitwa sezonu - Wielka Warszawska na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie a podczas niej konkurs na najpiękniejszą stylizację lat 20-stych w kapeluszu.

Jak co roku odbędzie się na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie największa gonitwa sezonu - Wielka Warszawska a podczas niej konkurs na najpiękniejszą stylizację lat 20-stych w kapeluszu.

Do udziału w konkursie zapraszamy panie, panów i dzieci.

Konkurs odbędzie się dla Pań i Panów od 15 roku życia i osobna kategoria dla dzieci pomiędzy 5 a 15 rokiem życia.Szczegóły dotyczące konkursu w załączonym regulaminie.Gonitwa Wielka Warszawska ma już ponad stuletnią tradycję. Ustanowiona została w 1895 roku przez ówczesnego Prezesa Towarzystwa Wyścigów Konnych w Królestwie Polskim – hrabiego Augusta Potockiego.W tym roku 11 października, Wielka Warszawska odbędzie się po raz 107 w stolicy, a na Torze Służewiec będzie to 75 edycja w jego osiemdziesięcioletniej historii.Ta wyjątkowa jesienna gonitwa międzynarodowa dla 3-letnich i starszych koni na dystansie 2600 metrów z roku na rok przyciąga coraz większą ilość widzów. Nie tylko, jako widowisko sportowe, dla wielu mieszkańców Warszawy do dziś jest jednym z najważniejszych wydarzeń towarzyskich. W związku z epidemią bilety można nabyć tylko drogą online! Zapisy do Konkursu na żywo i konkursu online ruszyły 1 października i kończą się 9 października o g. 23:5911 października osoby biorące udział w konkursie na żywo zostaną zarejestrowane i sfotografowane w godzinach 13:30 - 15:00, osoby biorące udział w konkursie online będą nadsyłały zdjęcia. Jury będzie obradować od g. 15:15 do g. 16:00.Wyniki Konkursu na żywo zostaną ogłoszone ok. g. 16:25-16:35, zaś konkursu online ok. g. 16:50-17:00.Jury obradować będzie w następującym składzie:1. Adam Leja2. Katarzyna Nowakowska3. Ewa Okularczyk4. Alina Cieszkowska5. Eliza Gwiazda6. Dagmara Chmielecka7. Katarzyna KraussWśród Partnerów wydarzenia znaleźli się:EM Men's Accessories, Modystka Zuwika Design, Cieszkowski-Pracownia czapek i kapeluszy, fascynatory, Skobo - jewelry, unit4men.pl Blanka Atelier, REBEL.pl, Kuźnia Golfa, Łukasz Halczak - Fotografia, Polkap, Muzeum Historii Golfa w Polsce Foto Artistica Renata ŚwiąteckaWśród Partnerów dla dzieci znaleźli się:Modystka Zuwika Design, REBEL.pl, Blanka Atelier, Skobo - jewelry, Kuźnia Golfa, fascynatoryPatroni Medialni: Zegarki i Moda Więćej szczegółów znajdziecie tu: Konkurs na najpiękniejszą stylizacją lat 20-stych w kapeluszu red. Damosfery

Partnerzy