"Serce za Serce" Artysci i Przyjaciele dla Tomka Osucha jestesmy z Toba zdjęcie główne 0439ca651606b38dd141ad9e

"Serce za Serce" Artyści i Przyjaciele dla Tomka Osucha - jesteśmy z Tobą

„Życie choć piękne tak kruche jest
Wystarczy jedna chwila by zgasić je”

to słowa piosenki obrazują jak kruche jest ludzkie życie. Przekonaliśmy się o tym po raz kolejny, kiedy to nasz przyjaciel, Tomek, znalazł się w dramatycznej sytuacji zdrowotnej.


7 września 2020 r. dostał udaru krwotocznego. Przeszedł operację, został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, ale jest w stanie ciężkim. potrzebuje intensywnej rehabilitacji i leczenia.

Tomasz Osuch – Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń, przez 18 lat swojego życia pomagał dzieciom z chorobami nowotworowymi. Empatyczny, zawsze gotowy do niesienia pomocy, poświęcający się ponad własne siły. Inicjator wielu akcji charytatywnych na rzecz chorych dzieci m.in. „Onko Olimpiady”, cyklicznych pokazów mody z udziałem aktorów „Dzieci Dzieciom”, akcji „Piękne ponad życie” itd.

Teraz ON sam potrzebuje pomocy. Pomocy, która będzie motorem do walki o powrót do życia i sprawności, by znowu robić to co kocha najbardziej: spełniać marzenia dzieci z chorobami onkologicznymi. To misja, którą Tomek niesie od 18 lat i z roku na rok, nie bacząc na trudności, kroczy w przód.
Dzisiaj, zszedł na chwilę z pokładu Fundacji, ale wierzymy że dzięki pomocy nas wszystkich, szybko wróci i znowu będzie nadawał kierunek działaniom Fundacji.
Zapraszamy serdecznie na koncert charytatywny „Serce za Serce” z udziałem aktorów, artystów, przyjaciół, którzy od lat są obecni w życiu zawodowym i osobistym Tomka.
Na dzień dzisiejszy swój udział potwierdzili: Paweł Stasiak, Włodek Matuszak, Karolina Nolbrzak, Jacek Rozenek, Krysia Mazurówna, Karolina Pilarczyk, Kacper Kuszewski, Danusia Błażejczyk, Angelika Lika Wdowczyk, Krzysiek Jaworski/Harlem, Marta Klubowicz, LeonVoci, Aleksandra Kutz, Tomek Martynski, Karolina Motylewska, Ewa Lubert , Tomasz Lubert , Przemysław Sadowski, Beata Kawka.

Koncert charytatywny „Serce za Serce” - artyści i przyjaciele dla Tomka Osucha
dnia 21.10.2020 r., Klub muzyczny „Akwarium” godz. 18.30

Podczas koncertu odbędą się
- pokazy najnowszej kolekcjii Marioli Turbiarz/PrysznicModowy,
- licytacje fantów przekazanych przez Fundatorów poprowadzi Karolina Nolbrzak i Włodek Matuszak.
Lista uczestników wciąż rośnie.


Chcemy pokazać, że jesteśmy razem. Dlatego łączymy się wspólnie i chcemy zrobić najlepszy prezent Tomkowi na początek nowego życia. Móc mu powiedzieć „Nie musisz się martwić”.

Wydarzenie biletowane:
https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=Koncert+charytatywny+dla+Tomka+Osucha&qw=

Partnerzy