Wizualizacja emocji zdjęcie główne a9ead578b54980887767599a

Wizualizacja emocji

Każdy z Nas ma prawo do swojego wyboru, misji i zdania. Jedni dyplomatycznie, drudzy bezpośrednio wypowiadają swoje stanowisko na dany temat. Warunkiem zgodnym z wewnętrznym spełnianiem się w otaczającej rzeczywistości jest realizacja potrzeb oraz wyrażanie swojego zdania.

Pierwszym krokiem do podejmowania satysfakcjonujących decyzji jest:
• umiejętność kontaktowania się ze swoją intuicją,
• dawanie sobie i innym prawa do odpoczynku i błędu,
• wgłębianie się w swoje przyczyny zachowań.

Ostatnio na pewnej facebookowej stronie przeczytałam (według mnie) radosną nowinę: "Właśnie odeszłam od toksyka. Jest ciężko, nie radzę sobie z niczym. Najprostsze czynności sprawiają mi trudności."

Odpisałam: "Co ci dawał, że za nim płaczesz? Twoja decyzja jest znakiem miłości do siebie. Czy masz w sobie tęsknotę za poczuciem zależności i straty? Czego ci brakuje? Czego chcesz? Czas wolności, to czas przebywania ze sobą i pamiętania o sobie. Rób to, czego jeszcze nie zrobiłaś. Doświadczenia uczą, a kiedy odkryjesz swój schemat, przyczyny zachowań i działań, to wtedy będziesz miała siłę, by lepiej się czuć i działać. BARDZO WIELE ODKRYJESZ."

Konwersacja z życia wzięta. Jak dobrze, że możemy wirtualnie wyrażać siebie.

Litery są narzędziem, poprzez które możemy opisywać konflikty wewnętrzne. Niezależnie od wszystkiego postawiłaś siebie na pierwszym miejscu. GRATULUJĘ.

Możemy posługiwać się wieloma narzędziami, jak na przykład reakcja poprzez wolność wyboru. Zdarza się, że z nich nie korzystamy. Zwlekamy z czasem lub sobie zaprzeczamy. Z powodu niepewności w swoją samodzielność i niezależność przyczepiamy się do osoby pełniącej rolę rekompensaty za swoje niedobory. Wiele osób zostaje pomimo intuicyjnego NIE. Tylko wejście w głąb siebie umożliwia podjęcie jak najlepszej decyzji. Jedną z form pracy w treningu mentalnym jest WIZUALIZACJA. Wizualizacja to stan, w którym wyobrażamy wizję, fantazję przez umysł człowieka. Pomaga w drodze konfrontacji do  uporania się z występującymi problemami, oraz w znalezieniu spójnej i zgodnej z sercem prawdy. Takie wyobrażenie pozwala zasygnalizować i zbadać aktualną sytuację. Dlatego w spokojnej atmosferze przeczytaj najpierw poniższy tekst, a następnie wczuj się i zobacz oczami duszy swój emocjonalny stan.

Wyobraź sobie, że jesteś w klubie. Towarzyszy ci wspaniała muzyka i ludzie. Oprócz otaczających cię obserwatorów jesteś z mężczyzną, z którym tańczysz w radosnym tempie i rytmie. W pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że jest twoim mężem. Jak jest tobie z tym wrażeniem? Co odczuwasz w ciele? Co ci mówi wnętrze? TAK czy NIE?

Przyjrzyj się temu, ponieważ ciało i dusza nie oszukuje. Najważniejsza jest decyzja zgodna ze swoimi dodatkowo uświadomionymi przekonaniami.

One dają dobry kierunek
One dają sens bycia
One dają chęci do życia

To jest dla mnie wielki zaszczyt ogólnopolsko wzmacniać ludzi. Chętnych zapraszam do dalszej ujawnianej z głębi serca duchowej wiedzy.

FACOBOOKOWA KOBIETO GRATULUJĘ SIŁY I ODWAGI POPROSZENIA O POMOC. PODSTAWA!

Dziękuję :)

Opisana sytuacja została skierowana do kobiet, ponieważ wiele z nich decyduje się na zamążpójście bez skupiania się na swoich odczuciach i impulsach z ciała i ducha. One powiedzą prawdę, a być może uratują się przed nietrafionymi decyzjami. Jednym z powodów może być  na przykład korzyść i wygoda..

Monika Sutkowska - trener mentalny, pracująca metodą neurolingwistycznego programowania (NLP). Zapewnia wsparcie młodym sportowcom podczas zgrupowań oraz niepełnosprawnym intelektualnie dorosłym w ramach warsztatów w kawiarni "Pożyteczna" w Warszawie. Współautorka trzeciego tomu książki z serii ,"Doskonale Niedoskonali". Pomaga kobietom, by słuchały własnej intuicji, posługiwały się pewnością siebie oraz samorealizowały siebie prywatnie i zawodowo.

Partnerzy