I OGOLNOPOLSKIE TARGI WOOLFASHION 2020 edycja wiosenna zdjęcie główne b863c8ee6c75a539e9c814cf

I OGÓLNOPOLSKIE TARGI WOOLFASHION 2020 - edycja wiosenna

Świat Inspiracji zaprasza do świata włóczki, czyli na I OGÓLNOPOLSKIE TARGI WOOLFASHION 2020 - edycja wiosenna. Będzie to największe, najbardziej kreatywne, włóczkowe wydarzenie w Polsce.

❗ DLACZEGO WARTO? ❗

Targi adresowane są dla fanów i pasjonatów włóczki, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności, a także dla początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki w tym hobby i chcą dowiedzieć się co i jak robić i tym samym czerpać jeszcze większą przyjemność z nowego zajęcia. Jeśli jesteś pasjonatem dziewiarstwa, wyplatania koszyków ze sznurków i koronkarstwa to znajdziesz na targach wiodących sprzedawców włóczek, sznurków i kordonków. Jeżeli dopiero zaczynasz to znajdziesz tutaj wszystko co jest Ci potrzebne, aby zacząć dziergać. Poznasz najnowsze trendy włóczkowe. Spotkasz osoby, które do tej pory znałeś tylko z sieci. Będziesz miał okazję wziąć udział w warsztatach biznesowych, których tematyka jest specjalnie dobrana do Twoich potrzeb.

❗ NAWIĄZANIE NOWYCH KONTAKTÓW ❗
W trakcie wydarzenia będzie możliwość nawiązania relacji z ulubionymi sprzedawcami włóczki oraz tymi osobami, których do tej pory znałeś tylko z sieci.

LOKALIZACJA

Spotykamy się w Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56 w Warszawie

SZCZEGÓŁY:

KIEDY ➡ 21 marca 2020
START ➡ 10:00
META ➡ 18:00
GDZIE ➡ Centrum Kreatywności Targowa, Warszawa, ul. Targowa 56

ORGANIZATOR WYDARZENIA - MAŁGORZATA PENKALA


Z wykształcenia jest magistrem zarządzania i marketingu. Posiada również tytuł Master of Business Administration. Od 5 lat łączy prowadzenie firmę Świat Inspiracji z pracą na etacie jako specjalista ds. zamówień publicznych. Pomysłodawczyni i organizatorka cyklu konferencji dla kobiet ECO-KOBIETA, w których do tej pory uczestniczyło ponad 300 kobiet i wystąpiło ponad 30 prelegentek, w tym 2 panów. Współtworzy grupę dla rękodzielniczek Kreatywna Emma. Jest współgospodynią comiesięcznych "Kreatywnych spotkań przy kawie", w których uczestniczą kobiety, których pasją jest rękodzieło.
Zawsze chętnie podejmuje się wyzwań, w których może wykorzystać swój talent organizatorski oraz wytrwałość i upór w dążeniu do osiągnięcia założonego celu. Czuje się spełniona i szczęśliwa tylko wtedy, gdy wykonuje pracę, która daje kontakt z ludźmi.
W 2019 r. napisała felietony do 2 książek pod redakcją Ilony Adamskiej zatytułowanych: "Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płcie pięknej" oraz "Diamenty kobiecego biznesu. Kobiety, które zmieniają świat". Została też nagrodzona przez Magazyn LAW BUSINNESS QUALITY statuetką "Diament kobiecego biznesu 2019" za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki.
Jej misją jest inspirowanie kobiet do wychodzenia z domu i do poszukiwania swojej pasji.
______________________

TWOJA INWESTYCJA

Wstęp na targi jest biletowany.
Cena pojedynczego biletu w przedsprzedaży: 25 zł
Cena pojedynczego biletu w dniu targów: 30 zł
Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży, gdyż liczba biletów jest ograniczona.
_______________________

Masz pytania lub chcesz zostać wystawcą?

Napisz:
Małgorzata Penkala | [email protected]
Zadzwoń:  607 400 160

Partnerzy