Polka, ktora tworzy niezwykle projekty! Kolekcja HOME by Karolina Luczynska! zdjęcie główne 3074d5f876498a20b03e3a50

Polka, która tworzy niezwykłe projekty! Kolekcja HOME by Karolina Luczynska!

Polka, która tworzy niezwykłe projekty! Kolekcja HOME by Karolina Luczynska – tak wyjątkowa, po raz pierwszy w historii

Już 22 marca 2019 roku w Meblolight Showroom w Gdynii odbędzie się premiera kolekcji luksusowych mebli - HOME by Karolina Luczynska.

Szanowana za swoją etykę pracy i podejście do człowieka, uwielbiana za dbanie o najmniejsze detale, pożądana za wyjątkowość, jaką z klasą wnosi w projektowane domy i życia ludzi - Karolina Łuczyńska - projektantka wnętrz z pasji i powołania, właścicielka studia projektowego Caroline’s Design, członek jury ogólnopolskiego konkursu DOBRY DESIGN, autorka wielu projektów w całym kraju jak i za granicą - tworzy swoją wyjątkową kolekcję mebli.

Jej projekty opisywane były w magazynach na całym świecie - w Brazylii, USA, Korei, Japonii, Tajlandii, Emiratach, Meksyku. Pasjonatka życia i projektowania, której misją jest tworzenie miejsc na miarę marzeń.

W kolekcji LUXURY FURNITURE COLLECTION znajdą się kompletnie wyposażone pomieszczenia, w tym: sypialnia, salon, jadalnia oraz pojedyncze meble użytkowe, jak stoliki kawowe, konsole pokojowe jak i łazienkowe oraz siedziska i wypoczynki.

Kolekcja HOME by Karolina Luczynska powstała z Pasji do projektowania i Miłości do piękna, do detalu.

Kolekcję mebli uzupełniają także obrazy olejne stworzone przez Karolinę Łuczyńską we współpracy ze słynną Leilani McKnight (żoną amerykańskiego piosenkarza Briana McKnighta). Panie założyły w Los Angeles "KLani ART GALLERY ", a ich prace już wkrótce zdobić będą wnętrza rezydencji na całym świecie.

Organizatorami wydarzenia jest: Meblolight Showroom Dorota Groth oraz Max Komfort Adam Kamiński.

Patronami medialnym zostali: Business & Prestige, Dobre Wnętrze, Book of Luxury, Damosfera, Prestiż Magazyn Trójmiejski, Zatoka Piękna

Szczegóły dotyczące wydarzenia i kolekcji:

https://www.facebook.com/carolinesinteriordesign/

https://www.instagram.com/carolines_design/

Partnerzy