Konferencja: Zmiany w zyciu pierwszy krok zdjęcie główne 0d728dabc329146024dda2e4

Konferencja: Zmiany w życiu - pierwszy krok

Jako partner wydarzenia zapraszmy do udziału w Konferencji: Zmiany w Życiu - pierwszy krok.

NAJLEPSZA INWESTYCJA W ŻYCIU TO INWSTYCJA W SIEBIE!

W sobotę, 12 września 2015 roku zapraszamy na konferencję Zmiany w Życiu – pierwszy krok. To wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą dla siebie dobrego życia. BUDUJMY ŚWIADOMOŚĆ SIEBIE i własnych decyzji, odejdźmy od stereotypów. Za mniej możesz mieć więcej, odkryj swoje prawdziwe potrzeby.

Odważ się na największą i najważniejszą inwestycję – inwestycję w SIEBIE. Na konferencji Zmiany w Życiu – pierwszy krok pokażemy, jak przygotować się do świadomych zmian tak aby, wprowadzić je konsekwentnie w życie kroku po kroku.

DOŁĄCZ DO NAJLEPSZYCH!

Podczas konferencji wystąpią eksperci zmiany – ludzie sukcesu, którzy osiągnęli to, o czym marzyli; psychologowie, coachowie, pasjonaci życia, którzy krok po kroku pokażą, co powstrzymuje nas przed zmianą i jak się do niej przygotować. NASZE SPOTKANIE TO 9 WARTOŚCIOWYCH GODZIN TYLKO DLA CIEBIE!

Czas między prelekcjami wypełnią praktyczne warsztaty.

Wierzymy, że motywacja nie ma granic, dlatego jako pierwsi na rynku organizujemy konferencję motywacyjną, która będzie tłumaczona w całości na język migowy. Dodatkowo, jedna z prelekcji zostanie przedstawiona w całości w języku migowym i będzie tłumaczona na język ogólnopolski.

SZCZĘŚLIWY TY, TO SZCZĘŚLIWE TWOJE OTOCZENIE!

Bądź gotów na zmiany! Spotkajmy się 12 września i razem zróbmy ten pierwszy krok! Zapisz się już dziś!

Szczegółowe informacje i program: http://www.zmianywzyciu.pl/konferencja

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/599413153535718/

Red.

Partnerzy