VI Edycja Konferencji Akademii Kobiet przeszła do historii

VI Edycja Konferencji Akademii Kobiet przeszła do historii
Po lewej Monika Lichota

W dniach 21-22 października 2022 roku odbyła się VI Edycja Konferencji Akademii Kobiet założonej przez Monikę Lichotę. Hasłami Konferencji były Bądź odważna! Bądź zdrowa! Bądź piękna!

W przepięknych wnętrzach niedawno otwartego Hotelu NYX w samym Centrum Warszawy odbywały się prelekcje, wystąpienia, inspirujące rozmowy, a wieczorem wspaniała gala z pyszną kolacją i minirecitalami.

Monika Lichota, pomysłodawczyni Akademii Kobiet, zgromadziła tego dnia około 200 pań, które chciały poszerzać swoją wiedzę z zakresu inwestowania, dbania o zdrowie, stawiania sklepów internetowych.

To grupa świadomych kobiet, które chcą od życia więcej, które cały czas chcą się uczyć, dowiadywać czegoś nowego a jednocześnie chcą poznawać nowe kobiety, z którymi być może będą prowadzić biznesy.

Po całym dniu prelekcji, rozmów i intensywnego wzbogacania wiedzy nastąpiła krótka przerwa, by panie mogły się przygotować do wieczornej gali.

Na wieczornej gali obowiązywał dress code wieczorowy, ale z różowym akcentem, bowiem październik to miesiąc walki z rakiem. Zaróżowiło się więc w restauracyjnej sali.

Każda z uczestniczek otrzymała torbę pełną skarbów - prezentów od sponsorów wydarzenia.

Do zobaczenia w przyszłym roku na VII Edycji :)